Nadżerka szyjki macicy. Psychosomatyka i metafizyka nadżerki szyjki macicy
MOWA : Język polski | Свята-Мова | Русский язык
Masz nadżerkę szyjki macicy? Przyjrzyjmy się metafizycznym (subtelnym, mentalnym, emocjonalnym, psychosomatycznym, podświadomym, głębokim) przyczynom nadżerki szyjki macicy.
Oto co piszą na ten temat znani na całym świecie eksperci i autorzy książek na ten temat:
Dr N. Wołkowa w swojej książce „Popularna psychoginekologia” pisze o możliwych psychosomatycznych, psychologicznych i metafizycznych przyczynach nadżerki szyjki macicy:
EROZJA SZYJKI MACICY. Każda kobieta wie, że jeśli pojawiła się nadżerka, to trzeba ją „przypalić”. Takie przekonanie powstało z powodu braku edukacji medycznej wśród kobiet w naszym kraju… Załóżmy, że masz grypę, pojawia się silny katar. Idziesz do lekarza, a on proponuje przypalić nos, aby zatrzymać katar… Nadżerka jest również jedynie objawem dysfunkcji jajników, a nie samodzielną chorobą… W praktyce ginekologicznej co druga pacjentka z mięśniakiem macicy miała przypalaną nadżerkę 5-10 lat przed pojawieniem się guza. Usunięto więc symptom, a przyczyna nadal działała, prowadząc do choroby macicy… Psychologiczne przyczyny nadżerki to przede wszystkim urazy od bliskich mężczyzn: męża, ojca lub brata. Podstawą urazów są twoje oczekiwania od życia. Ulubione słowa takich kobiet to „powinien”, „musi”, „jak on może”! Natychmiast zmień nastawienie na pozytywne! Powiedz sobie raczej: „takie są cechy psychiki mężczyzn” lub „mąż ma prawo…”. Takie nastawienie pomoże zmniejszyć poziom oczekiwań i przestać gromadzić urazy. Poprawa relacji i osiągnięcie wzajemnego zrozumienia wzmacniają zdrowie i przyczyniają się do odbudowy funkcji jajników oraz wyleczenia nadżerki w ciągu 2-3 cykli menstruacyjnych.
Przykład z praktyki. Polina, 25 lat, gospodyni domowa, zgłosiła się z dolegliwościami związanymi z nadżerką po aborcji rok temu. Przeszła kilka kursów leczenia zachowawczego, ale bez rezultatów. Zaproponowano jej konsultacje psychologiczne, na co zdziwiona wzruszyła ramionami: „Nie rozumiem, co to ma wspólnego…”. Jednak nauczywszy się wybaczać sobie urazy wobec swojego męża, z którym była rozwiedziona, kobieta po 3 miesiącach otrzymała „prezent” od siebie samej w postaci całkowitego wyleczenia nadżerki.
Dr Walerij W. Sinielnikow w swojej książce „Pokochaj swoją chorobę” pisze o możliwych psychosomatycznych i metafizycznych przyczynach nadżerki szyjki macicy:
Nadżerka szyjki macicy symbolizuje zranione kobiece poczucie wartości. Jesteś przekonana, że jesteś ułomna jako kobieta. Nie potrafisz i nie wiesz, jak się realizować jako kobieta.
Współczesna medycyna zamiast leczenia proponuje przypalanie nadżerki, zagłębiając chorobę głębiej. Odkryłem, że u 90 procent kobiet z guzami macicy w przeszłości występowała nadżerka szyjki macicy, i były one przypalane. Czyli walczono ze skutkiem choroby. A trzeba eliminować przyczyny — zmieniać zachowanie i myślenie wobec siebie i mężczyzn.
— No jak mam się nie czuć ułomna — skarży się mi kobieta, u której niedawno pojawiły się wydzieliny z pochwy związane z nadżerką szyjki macicy. — Mąż jest ciągle na delegacjach lub na dyżurze. Siedzę w domu z dwójką dzieci. Jak to mówią, nie widzę światła dziennego. Jak mam w takiej sytuacji czuć się kobietą, a do tego jeszcze pożądaną?
— Czyli twierdzisz — mówię do niej — że każda kobieta, która ma dwoje dzieci i mąż pracuje, nie może czuć się pożądaną kobietą.
— No nie, dlaczego? Mam koleżankę, ma troje dzieci, mąż dużo pracuje, a ona, jak to mówią, kwitnie i pachnie. Ale dla siebie nie widzę wyjścia.
- Więc poszukajmy tego wyjścia razem — proponuję jej.
- Dobrze, szukajmy — zgadza się (…)
Według Siergieja S. Konowałowa („Medycyna energoinformacyjna według Konowałowa. Leczące emocje”):
Nadżerka szyjki macicy symbolizuje zranione kobiece poczucie wartości. Jesteś przekonana, że jesteś ułomna, nie wiesz, jak się realizować.
Sposób leczenia. Zasadniczo zmienić swoje podejście do życia. W tym celu należy prowadzić zdrowy tryb życia (czytaj o tym w książce), medytować z książką, częściej kontaktować się ze mną, prosić mnie, swojego Nauczyciela, o uzdrawiającą energię.
Dr Luule Viilma w swojej książce „Psychologiczne przyczyny chorób” pisze o możliwych psychosomatycznych, psychologicznych i metafizycznych przyczynach chorób szyjki macicy:
Niezadowolenie z życia seksualnego.
Według Liz Burbo, przyczyna nadżerki szyjki macicy polega na tym, że kobieta spieszy się z realizacją jakichś pomysłów. Nie „noszą” ich wystarczająco długo. Ponadto, jeśli dziewczyna odczuwa „fałszywe” poczucie winy z powodu źle zorganizowanego domowego ogniska.
Leczenie nadżerki szyjki macicy polega na aktywnym wdrażaniu wszystkich swoich pomysłów w życie i rezygnacji z poczucia winy. Trzeba iść do przodu i niczego się nie bać.
Psychosomatyczne przyczyny nadżerki szyjki macicy Walerij Sinielnikow widzi w tym, że kobieta nie czuje się „pożądaną”, ma „zranione” kobiece poczucie wartości.
Według Aleksandra Astarogora psychosomatyka chorób kobiecych związanych z macicą (w tym nadżerki szyjki macicy) wiąże się z tym, że kobieta nie potrafi być czuła, uprzejma wobec mężczyzn. Jeśli jest szorstka, zuchwała wobec mężczyzn, a także obgaduje swoich bliskich przez telefon z koleżankami, to będzie miała wiele problemów z macicą. Kobieta musi nauczyć się kontrolować swoje słowa.
Poszukiwania i badania metafizycznych (subtelnych, mentalnych, emocjonalnych, psychosomatycznych, podświadomych, głębokich) przyczyn problemów i chorób macicy trwają. Ten materiał jest stale korygowany. Prosimy czytelników o pisanie swoich komentarzy i przesyłanie uzupełnień do tego artykułu. Ciąg dalszy nastąpi!<a href="http://zhalevich.com/" title="ŚwiatłoRozumienie (psychosomatyka, metafizyka, powołanie, przeznaczenie i sens życia) Andreja Żalevicha"></a>
© Andrei ZHALEVICH
www.zhalevich.com
Wykorzystane źródła
- Andrei Zhalevich. ŚWIATOROZUMIENIE. Poszukiwanie głębokich znaczeń, odkrycie pierwotnych przyczyn i wyższych przeznaczeń. - Wrocław: Zhalevich.Com, 2023 r.
- Луиза Хей. Исцели себя сам. - М.: ОЛМА, 1990 г.
- Владимир Жикаренцев. Путь к свободе. Кармические причины возникновения проблем или как изменить свою жизнь. - СПб.: МиМ-Дельта, 1996 г.
- Лазарев С. Н. Диагностика кармы (Т. 1-12). - CПб.: АО Сфера. 1993-2000 гг.
- Валерий Синельников. Возлюби болезнь свою. - К.: София, 2001 г.
- Лиз Бурбо. Твое тело говорит «Люби себя!». - К.: София, 2008 г.
- Торсунов О. Г. Связь болезней с характером. Жизненная энергия человека. - М., 2015 г.
- Бодо Багински, Шарамон Шалила. «Рейки» - универсальная энергия жизни. - К.: София, 2002 г.
- Энергоинформационная медицина по Коновалову. Исцеляющие эмоции. - CПб.: Питер, 2009 г.
- Анатолий Некрасов. 1000 и один способ быть самим собой. - М.:Амрита, 2008 г.
- Лууле Виилма. Душевный Свет. - Екатеринбург: У-Фактория, 2000 г.
- Лууле Виилма. Светлый источник любви. - Екатеринбург: У-Фактория, 2009 г.
- Александр Астрогор. Исповедь болячки. - М.: Профит-Стайл, 2021 г.
- Волкова Н. Популярная психогинекология. - CПб.: Диля, 2007 г.
i inne źródła na temat psychosomatyki i Światorozumienia